Cilt yenileme uzmanı Neostrata, Enlighten serisi ile leke ve renk eşitsizliği sorunlarına karşı yaşlanma karşıtı profesyonel bakım yaparak cildi aydınlatıyor.
Dermatoloji alanındaki 40 yıllık güçlü bilim mirası ile öncü dermokozmetik markası Neostrata, Enlighten serisi ile yaşlanma belirtilerine meydan okurken leke ve renk eşitsizliklerini eşitleyerek cildi pürüzsüzleştiriyor. C Vitamini, Retinol ve NeoGlukozamin’in bir araya geldiği etkili formülüyle daha parlak bir cilt vadediyor.
Aydınlatıcı Serum
Enlighten ailesinin tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun yıldızı olan serum, cilt tonu eşitleyici antioksidan içeriğiyle koyu renkleri hedef alıyor ve cildi nazikçe soyuyor. İçeriğindeki C vitamini ve meyan özü cilde ışıltı katarken Niasinamid cildi UV hasarına karşı koruyor.
Ultra Aydınlatıcı Yüz Temizleyici Krem
Cildi tahriş etmeyen eksfoliye eden temizleyici ciltte sağlıklı ve tazelenmiş bir his bırakırken donuk, mat ve düzensiz cilt tonunu aydınlatıyor. Ciltteki fazla yağ, kir ve makyajı kadifemsi dokusuyla derinlemesine temizliyor.
Aydınlatıcı Koruyucu Krem SPF35
Geniş spektrumlu güneş korumalı krem leke görünümünü azaltmak için cildi hafifçe soyuyor. Cilde parlaklık kazandırırken ciltteki UV kaynaklı yaşlanmanın önüne geçiyor.
Leke Karşıtı Günlük Bakım Kremi
Ciltte farklı nedenlerden kaynaklanan düzensiz pigmentasyonu hedef alan krem içeriğindeki antioksidanlarla eşit bir cilt tonu sağlıyor. Etkili formülü daha aydınlık, berrak ve ışıltılı bir cilt sunarken kırışıklıkları azaltmaya yardımcı oluyor.
Aydınlatıcı Göz Kremi
Göz çevresindeki koyu halkaları hedefleyerek yorgun görüntüyü hafifleten krem hassas cildi sıkılaştırıyor. Nemlendirici ve aydınlatıcı özelliği ile daha pürüzsüz ve parlak bir göz çevresi vadediyor.
Leke Karşıtı Jel Bakım
Lokal olarak uygulanan jel krem yaşlanma belirtileri, güneş veya akne sebebiyle oluşan lekeleri hedef alıyor. Düzensiz cilt tonu eşitsizliklerini destekleyen metalleri hapsetmeye yardımcı oluyor, cildi aydınlatıyor ve renk düzensizliklerini eşitliyor.
Çift Etkili Aydınlatıcı Peeling
Güçlü ve yüksek konsantrasyonlu formülüyle cilt tonunu ve dokusunu geliştiren peeling cildi rafine ve parlak bir görünüme kavuşturuyor. Cildi yormadan soyarak yeniliyor ve pürüzsüzleştiriyor.
Yaşlanma etkilerine karşı koyarken cildinizi aydınlatacak Neostrata Enlighten serisine ulaşabileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/neostrata/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Gönderiler