Timberland, ikonik stillerinden ilham alarak tasarladığı yeni sandalet koleksiyonlarını tanıttı. Yaz aylarında gün boyu konfor sağlamak üzere oluşturulan koleksiyonlar, tasarımlarıyla olduğu kadar dayanıklılık ve işlevsellik özellikleriyle de öne çıkıyor.

Timberland botların tabanlarından esinlenen sandalet modellerinde, geri dönüştürülmüş ve rejeneratif malzemeler yer alıyor. İnovatif hafif yapısının yanı sıra modern ve ilerici bir tarzı yansıtan koleksiyonlar, bahar ve yaz maceralarında adımlara cesaret katıyor.

Yarı bot, yarı sandalet: Timberland® Adley Way Kadın Bot Sandaletleri
Timberland Adley Way Bot Sandaletler, ayak desteği, rahatlık ve özgürlük hissi ile mutlu anlarınıza eşlik edecek bir yaz mevsimini beraberinde getiriyor. Timberland Adley Way Bot Sandaletler, hafif yapıdaki stilleri ile ayaklara destek, konfor ve kendine özgür bir görünüm katarak yaz stillerine eşlik ediyor. (3.399TL)

Bot sandaletlerdeki dokuma detayları ve premium deri üst yüzey, EVA köpük orta taban ile yastıklama, rejeneratif tarım uygulamalarını kullanan çiftliklerinden elde edilen yüzde 55 rejeneratif kauçuktan yapılmış tırtıklı taban bulunuyor.

Timberland koleksiyonlarında yer alan ürünler, rejeneratif tarım uygulamalarını tercih eden çiftlikler ve tarım arazilerinden elde ediliyor. Bu çiftlikler ve tarım arazileri karbonu emerek, toprağın su tutmasını sağlıyor ve biyoçeşitliliğin korunmasına destek oluyor.

Yaz boyu konfor için tasarlandı: Timberland® Adley Way Kadın Sandaletleri
Yaz aylarında daha açık modelleri tercih edenler için tasarlanan Timberland Adley Way Sandaletler, EVA tabanın konforlu yastıklama özelliğiyle birlikte ayaklara gün boyu konfor ve hafiflik vadediyor. Hızlıca giyip çıkarılabilme özelliğine sahip bantlı modelin tasarımında da rejeneratif tarım uygulamalarını benimseyen çiftliklerden temin edilen yüzde 55 rejeneratif kauçuk malzemeler ön plana çıkıyor. Sağlam zemin tutuşu sağlayan kauçuk taban ile gündüzden geceye devam eden bir rahatlık arayanlar için bu yazın favorisi olmaya aday. (2.499TL)

Botların maceracı ruhu sandalet rahatlığıyla buluşuyor: Greenstride™ TBL® Edge Erkek Bot Sandaletleri
Greenstride™ TBL® Edge Erkek Bot Sandaletler, botların her an maceraya atılmaya hazır ruhunu sandaletlerin zamansız konforuyla birleştirerek cesur ve sağlam bir görünüm yaratıyor. Hafiflikten ödün vermeyen bu koleksiyonda kullanılan çevreci materyaller arasında yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen ReBOTL™ kumaş bulunuyor. Hareket esnasında destek sağlarken aynı zaman da serin kalmalarına yardımcı olmak için havalandırma özelliği yer alıyor.

GreenStride™ taban köpüğü, sorumluluk bilinciyle yetiştirilmiş şeker kamışı ve kauçuktan elde edilen yüzde 75 biyo bazlı malzemelerle üretilmiş EVA karışımından elde ediliyor. Bot sandaletlerin, üstün kaliteli deri ile üretilmiş üst kısımlarında, Leather Working Group onaylı, sorumlulukla tedarik edilen deriler kullanılıyor. (3.599TL)

Cesur gladyatör ruhunu yansıtan modeller: Timberland® Everleigh Gladiator Kadın Sandaletleri
İş hayatından ilham alan, performans odaklı ve her duruma hazırlıklı olmayı sağlayan bu sandalet modeliyle yaz kombinlerine akıllarda kalacak bir stil katmak mümkün. Timberland botlarda tercih edilen dayanıklı dış taban ile yazın ihtiyaç duyulan rahatlığı bir arada sunan Timberland® Everleigh Gladiator Kadın Sandaletleri konforlu ve çarpıcı bir görünüm arayanların favorisi olmaya aday. (2.999TL)

Sandaletlere eşlik eden yaz kombinleri
Timberland’in iş stilinden ilham alan tekstil koleksiyonlarında yüzde 80 organik pamuk ve yüzde 20 keten içeriğe sahip Pamuk Keten Kot Tulum dikkat çekiyor.

Timberland S23 Kadın ve Erkek sandalet görselleri ve tekstil ürünlerine ait tüm görseller (dekupe, imaj) için tıklayınız: https://we.tl/t-JJbBzNhlaA

Benzer Gönderiler