Yaz aylarında gün boyu konfor sağlamak üzere tasarlanan Timberland erkek koleksiyonları, tasarımlarıyla olduğu kadar dayanıklılık ve işlevsellik özellikleriyle de öne çıkıyor. Zamansız ve konforlu bir stil sunan Timberland erkek koleksiyonu Babalar Günü için birçok seçenekten oluşuyor.

Babalar Gününde babanızı özel hissettirecek seçenekler Timberland’in yaz koleksiyonlarını oluşturuyor. Yeni sezonda Timberland, çevre dostu malzemelerle tasarlanan, işlevselliği ön plana taşıyan, ikonik olduğu kadar inovatif ve sezon stilini yansıtan geniş bir koleksiyonla hediye seçeneklerini bir araya getiriyor.

Zamansız stil: Tekne Ayakkabıları
Tekne ayakkabılarının 40 yılı aşkın süredir devam eden köklü mirasından ilham alan yenilikçi modeller bu sezon karşımıza çıkıyor. Özgün el işçiliği ile ayrışan, sağlam, tırtıklı alt tabana sahip, sorumlu üretim bilinciyle tedarik edilen malzemelerle tasarlanan Timberland tekne ayakkabıları koleksiyonuna bu sezon iş kıyafetlerinden ilham alan yenilikçi tekstil tasarımları eşlik ediyor.
3 Delikli El Yapımı Erkek Tekne Ayakkabıları (3.999TL) yol tutuşunu iyileştiren, dayanıklı tırtıklı alt tabanı, üst kalite deri malzemesi ve ayaklardaki yorgunluğu önleyen EVA tabanıyla gün boyu konfor sunuyor.

Bahar ve yaz sezonunda Timberland yenilikçi ayakkabı stillerine eşlik edecek kapsül tekstil koleksiyonunu da tanıtıyor ve ikonik tekne ayakkabılarının el yapımı işçiliğini kıyafetlere taşıyor. Kapsül koleksiyonda yer alan her bir parça, dayanıklı yırtılmaz kumaş, sağlam dikişler ve hafiflik özellikleri sayesinde ayrışırken, tüm Timberland koleksiyonları gibi sorumlu üretim bilinciyle temin edilen malzemelerden üretiliyor. Tekstil koleksiyonunda öne çıkan Denim Chore Unisex Ceket (3.999TL) yüzde 80 organik pamuk ve yüzde 20 kenevir içeriğe sahip. Geniş dış ve iç cep özelliği ile konforlu aynı zamanda kullanıcı dostu tasarımıyla öne çıkıyor.

Botların maceracı ruhunu sandalet rahatlığıyla buluşturan Greenstride™ TBL® Edge Erkek Bot Sandaletleri
Greenstride™ TBL® Edge Erkek Bot Sandaletler, botların her an maceraya atılmaya hazır ruhunu sandaletlerin zamansız konforuyla birleştirerek cesur ve dayanıklı bir görünüm yaratıyor. Hafiflikten ödün vermeyen bu koleksiyonda kullanılan çevreci materyaller arasında yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen ReBOTL™ kumaş bulunuyor. Hareket esnasında destek sağlarken aynı zaman da serin kalmalarına yardımcı olmak için havalandırma özelliği yer alıyor.

GreenStride™ taban köpüğü, sorumluluk bilinciyle yetiştirilmiş şeker kamışı ve kauçuktan elde edilen yüzde 75 biyo bazlı malzemelerle üretilmiş EVA karışımından elde ediliyor. Bot sandaletlerin, üstün kaliteli deri ile üretilmiş üst kısımlarında, Leather Working Group onaylı, sorumlulukla tedarik edilen deriler kullanılıyor. (3.599TL)

Benzer Gönderiler