Günün büyük bir çoğunluğunu ofiste geçirirken, stilinizi tamamlayacak ve her kombine uyum sağlayacak ayakkabı ve çantalar ile Divarese konfor ve şıklığı bir araya getirmeye olanak sağlıyor.

Kadın koleksiyonunda yer alan babet, loafer ve sneakerlar ile şehrin dinamik hayatı ve ofis arasında geçen yoğunluk keyifli bir stil yolculuğuna dönüşüyor. Gündüzden geceye şıklığını fark edilir düzeyde sürdürmeyi ve klasikle trendleri birleştirmeyi seven kadınların tercihi ise siyahın hâkim olduğu kapitone desenli rugan ve deri modeller olarak ön plana çıkıyor Konforu hissedeceğiniz çizmeler ve botlar ise farklı renk ve formlarda karşı konulamaz bir çekicilik sunuyor.

Ofiste rahatlığı kadar stil sahibi görünmeyi önemseyen erkekler de tercihini Divarese 23-24 Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alan sneaker’lardan yana kullanıyor. Hem sabah yürüyüşlerinde hem de ofis ortamında tercih edilebilecek sneaker’ların yanı sıra yumuşak kauçuk tabanlarla bütünleşen süet/deri loaferlar da bir o kadar şıklık sağlıyor. Kahve ve siyah tonlarda süet derili ve kösele tabanlı birleşimlerin kullanıldığı bağcıklı botlar, zamansız stilin sembolü ikonik modellerdeki ayakkabılar da ofis modasının olmazsa olmazları arasında yerini alıyor.

Spordan klasiğe kombinlenebilen çanta ve aksesuar modelleri ise hem kadın hem de erkek modellerinde ofise gidip gelirken kurtarıcınız oluyor. Kemer ve cüzdan gibi detaylar ise stilin tüm köşelerini tutuyor.

Benzer Gönderiler