Saat&Saat, Guess’in meme kanseri konusunda farkındalık yaratmak üzere hayata geçirdiği çalışmanın Türkiye’deki temsilcisi oluyor. Guess’in Get in Touch Foundation ile yaptığı iş birliği neticesinde tasarladığı saati Türkiye’de de satışa sunan Saat&Saat, saatin satışından elde edilen tüm gelir ileTürkiye Meme Vakfı’na (MEVA) destek oluyor.

Kadınlarda en sık rastlanan kanser türlerinden biri meme kanseri… Türkiye’de her 8 kadından biri meme kanseriyle mücadele ediyor. Tıpkı birçok kanser türünde olduğu gibi meme kanserinde de erken teşhis büyük önem taşıyor. Dünyaca ünlü moda markası Guess, The Get In Touch Vakfı ile yaptığı iş birliği çerçevesinde meme kanseri konusunda farkındalık yaratmak ve erken teşhisin önemine dikkat çekmek için çalışıyor. Guess, bu önemli amaç için sınırlı sayıda tasarladığı saatleri, Meme Kanseri Farkındalık Ayı’nda vakfın yararına satışa sunuyor.

Saat&Saat, Guess’in bu özel saatini Türkiye’ye getirerek, dünya çapında başlatılan bu zincirin önemli bir parçası oluyor. Saat&Saat, saatin satışından elde edilen gelirin tamamını ise Türkiye Meme Vakfı’na (MEVA) aktararak meme kanseri konusunda Türkiye’de yapılan çalışmalara da destek oluyor. Meme Kanseri Farkındalık Ayı olan Ekim ayı özelinde satışa sunulan Guess The Get In Touch Vakfı saate, seçili Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak; müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise Jacques Philippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat bugün Raymond Weil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen ve Calvin Klein gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. Dünyaca ünlü saatleri, 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

Benzer Gönderiler