Erkeklere özel ürünleri ile zahmetsizce sakal şekillendirme imkânı sağlayan Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi, 360° dönebilen ve tamamen esneyebilen başlıklarıyla eksiksiz ve rahat bir tıraş deneyimi sunuyor.

Kullanıcıları için en iyisini düşünen ve çözümleriyle her gün yaşamları iyileştiren Philips’in erkeklere özel ürün olan 5000 serisi Tıraş Makinesi kendiliğinden bilenen güçlü ve hassas 45 SteelPrecision bıçağı sayesinde, her hareketinde daha fazla kıl keserek, konforlu bir tıraş deneyimi yaşatıyor.

Güvenli bir tıraş için yüz kıvrımlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi, 360 derece dönebilen ve tamamen esneyebilen başlıklarıyla da rahat bir tıraş deneyimi sağlıyor.

Saniyede 125 kez kıl yoğunluğunu okuyan akıllı yüz kılı sensörü sayesinde zahmetsiz ve hassas bir tıraş gücü sunan Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi, hassasiyet için geliştirilen yeni şekliyle, en iyi kesme açısını kullanıcılarına sunuyor.

Bıyığınızı ve favorilerinizi eşit şekilde düzeltin
Hassas düzeltici ile bıyığınızda ve favorilerinizde ince dokunuşlar yapın ve stilinizi kolayca tamamlayabileceğiniz Philips 5000 Serisi Tıraş Makinesi, 1 saatlik şarjla kullanıcılarına 60 dakika tıraş deneyimi sağlıyor.

Daha fazla bilgi için:
Rengin Erdinç
Türk Philips Ticaret A.Ş
rengin.erdinc@philips.com

Güven Mert Ercan
Bersay İletişim Danışmanlığı
guven.ercan@bersay.com.tr

Royal Philips Hakkında:
Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA), insanların yaşamlarını iyileştirmeye kendini adamış, sağlıklı yaşam ve korunmadan teşhis, tedavi ve evde bakıma kadar her alanda sağlık döngüsünden daha etkili sonuçlar elde etmeye odaklanan lider bir sağlık teknolojileri şirketidir. Philips entegre çözümler sunmak için ileri teknolojiden, klinik sonuçlardan ve tüketici iç görülerinden faydalanır. Philips, tanısal görüntüleme, görüntüleme odaklı terapi, hasta görüntüleme ve sağlık bilişiminin yanı sıra sağlıklı yaşam ve evde bakım alanlarında pazar lideridir. Genel Merkezi Hollanda’da bulunan ve 100’ü aşkın ülkedeki satış ve hizmetleriyle yaklaşık 79.000 kişiyi istihdam eden Philips, 2021 yılında 17.2 milyar avro satış geliri elde etmiştir. Ayrıntılı bilgi için: www.philips.com/newscenter sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Gönderiler