“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, pembe rengin büyülü etkisini sadelik ve minimalizm ile bir arada sunuyor. Yerli ve yabancı birçok tasarımcının imzasını taşıyan, cam üfleme sanatıyla şekillenen, el imalatı kurşunsuz kristal ürünleriyle NUDE koleksiyonları, evlerde yaşamdan alınan keyfi artırıyor.
Cam işleme geleneklerini modern çizgilerle birleştiren ve modern tasarıma zarif bir dokunuş katan NUDE, vazo, mumluk, saklama kabı, sürahi, dondurmalık ve şekerlik seçenekleri ile pembenin bütün tonlarını evinizde bir araya getiriyor.
Pembenin eşsiz pozitif enerjisini yaşam alanlarına taşıyor
Dış yüzeyindeki dalgalanma efektiyle dikkat çeken Tamer Nakışçı imzalı Mist, şeffaf kristal tabanı ve pembe renk dalgası ile Magnolia, üfleme kristalden üretilen ve yüzeyleri kumlanarak matlaştırılan Pigmento koleksiyonları ile NUDE, ikonik pembe renginin eşsiz pozitif enerjisini yaşam alanlarına taşıyor.
Zarafet ve şıklık işlevsellik ile bir araya geliyor
Erdem Akan imzalı, üzerinde göz kırpan yüz motifi bulunan NUDE Mr. & Mrs., pratik ve muzip tarzıyla dikkat çeken, zarafeti ve işlev odaklı tasarımıyla NUDE Bloom, minimalizmi temsil eden hafif eğimli tabanı ve narin görünümüne rağmen son derece dayanıklı NUDE Finesse kapaklı sürahileri, pembenin göz alıcı tonlarıyla renklendirilmiş dondurmalık, şekerlik, sürahi gibi seçenekleri ile bulundukları her alanı büyülü bir hale getiriyor.

NUDE koleksiyonlarına nudeglass.com ve Paşabahçe Mağazaları’ndan ulaşabilirsiniz.
Camın en yalın hali: ‘NUDE’
Dünyanın ikinci en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası NUDE, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan NUDE; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor. Her koleksiyonunda cam teknolojisi ve işçiliğindeki hünerle tasarım yetkinliğini birleştiren NUDE markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik biçimde yansıtan, duyumlarını artıran yaratıcı koleksiyonlar içeriyor.

Benzer Gönderiler