Yaratıcılık ile performansı, stil ile teknolojiyi birleştiren ve ‘nefes alan ayakkabı’ teknolojisine sahip GEOX ayakkabılar alternatif modelleriyle Türkiye’de sadece Derimod’da!

Yenilikçi çözümlerin ve teknolojilerin uygulanmasına odaklanan uluslararası yaşam tarzı ayakkabı pazarında lider olan GEOX, 61 farklı patent ve İtalya’da tescilli uluslararası yaygınlığa sahip 5 yeni patent başvurusuyla korunan teknolojisi sayesinde gün boyu konfor sağlıyor.

Rahatlık, hafiflik ve esnekliğe sahip GEOX ayakkabılar, her türlü zorluğun ve maceranın üstesinden gelmek için gereken kolaylığa ve dinamizme sahip modelleri yanı sıra günlük stilinize eşlik edecek modeller de sunuyor.

Ayakkabı da Teknoloji Dendi mi GEOX!

Su buharının geçişine izin veren ancak suyun geçişine izin vermeyen özel bir zarla birleştirilmiş kauçuk tabana sahip ‘nefes alan ayakkabı’ patenti, aynı zamanda suyu ve nemi itip dağıtabilen GEOX’un deri tabanlı ayakkabılarıyla da mükemmel düzeyde uyum sağlıyor.

Marka, hafiflik ve doğallık arayanlara sabahtan akşama, şehir içinde ve dışında her an çok işlevli ve giymesi kolay ayakkabılar sunuyor.

SPHERICA: Hafiflik, yastıklama ve nefes alabilirliğin mükemmel karışımı: GEOX Spherica™ ayakkabıları, her adımda mükemmel yumuşaklık hissi yaşatıyor.

AMPHIBIOX:
Amphibiox teknolojisi, optimum su geçirmeyen özelliğiyle şiddetli yağmurda bile kuru kalırken Cuoio teknolojisi, su geçirmeyen dış tabanıyla deri ayakkabıların resmi zarafeti oluyor.

RESPIRA:
GEOX tarafından geliştirilen Respira teknolojisi, nefes alabilirliği arttırırken delikli tabanı ise su geçirmiyor.

Ayak ve vücut konforunu olağanüstü şekilde geliştiren yenilikçi teknolojilere sahip GEOX ayakkabılar farklı model seçenekleriyle Türkiye’de sadece Derimod mağazalarında satılırken, marka önümüzdeki günlerde Türkiye’de GEOX mağazaları açarak, satışın kendi mağazasından olmasını hedefliyor.

GEOX, Türkiye’de sadece Derimod mağazaları yanı sıra www.derimod.com.tr adresinde satışa sunuluyor.

Benzer Gönderiler