İsviçre saatçiliğinin mükemmeliyetçiliğini benimseyerek 40 yılı aşkın bir süredir özel saatlere imzasını atan Maurice Lacroix, iddialı tasarımlarıyla farkını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Maurice Lacroix’ın erkekler için tasarladığı yeni modeli, İsviçre saatçiliğinin kusursuz işçiliğini ve şıklığını yansıtıyor. Çeliğin güçlü duruşunun alabildiğine hissedildiği saat, yalın tasarımına rağmen son derece iddialı görünüyor. Asil duruşuyla iddialı bir evlilik hediyesi alternatifi de olan saatin yeşil kadranı ise tasarıma dinamizm katıyor.

Maurice Lacroix’ın fark yaratmayı seven kadınlara hitap eden yeni modeli, pembe ve beyaz renkleri aynı tasarımda buluşturuyor. Renkleriyle adeta bir pamuk şekeri andıran saatin kadranında kullanılan balıksırtı desen, tasarıma hareket kazandırıyor. Işıltılı pırlantaların kullanıldığı indeks ise Maurice Lacroix’ın ihtişamdan vazgeçmeyen çizgisinin bir yansıması oluyor.

Maurice Lacroix’nın göz alıcı saat koleksiyonları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde yer alıyor.

Ürün Bilgisi:
ML-EL1098SS006620-1
ML-AI2008EEEE13A0-0

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil,Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

Benzer Gönderiler