YENİ Locked Kiss Ink 24 Hour, ağırlık yapmayan, suya & bulaşmaya dayanıklı formülü ve 24 saat kalıcı etkisiyle gün boyunca rujunuzun dudaklarınıza ilk sürdüğünüz an gibi kalmasını sağlayacak. Bugüne kadarki en güçlü inovasyon olan 24 saat kalıcı etkisi ile dudak kategorisinde oyunun kurallarını tekrar yazmaya hazır olun!
YENİ M·A·C Locked Kiss Ink 24 saat kalıcı likit rujumuz ile dudak görünümünüzü dağılmaya ve bulaşmaya karşı koruyun!

Yeni inovasyonun öne çıkan özellikleri:

SUYA VE DAĞILMAYA KARŞI DAYANIKLI FORMÜL.
Dudaklarınızın ilk sürdüğünüz an gibi kalmasını sağlar, rötüş yapmanız gerekmeden eğlenebilir ve yemeğinizi yiyebilirsiniz!

24-SAAT AĞIRLIK YAPMAYAN FORMÜL
Özenle tasarlanmış mat görünümlü formül dudaklara uygulandığında eşit derecede konfor, zengin pigmentasyon sağlar. Çarpıcı bir görünüm ve dudaklarda bakım hissi sağlar.

PİGMENTİ SABİTLEYEN KİLİT TEKNOLOJİSİ İLE GÜÇLENDİRİLMİŞTİR
Çift kaplamalı, ultra rafine pigmentler; tam kapsamlı, zengin mat renk skalası ve esnek, nefes alabilen bir katman ile buluşuyor ve dudaklarınızı yüksek örtücülük ile nazikçe sarıyor.

DUDAKLAR İÇİN BESLEYİCİ FORMÜL
Besleyici çarkıfelek meyvesi yağı, hindistan cevizi yağı ve shea yağı sayesinde dudaklarınızı beslerken aynı zamanda “hiç yokmuş” hissi sunacak kadar hafif bir formül ile tasarlandı.

DUDAK İNOVASYONU İLE ULTRA LÜKS GÖRÜNÜM
Formülü ve tazeliğini korumanıza yardımcı olmak için kapadığınızda tık sesi çıkaran, hava geçirmez kapaklı, fütüristik, metalik bir ambalaja sahiptir.

KULLANIM KOLAYLIĞI
Eğimli, konik hassas aplikatörü dudaklarınıza pürüzsüz, dolgun renk eşitliğini zahmetsizce ve uzman hassasiyetiyle kontrollü uygulama ile sağlamanıza yardımcı oluyor.

EN AZ UYGULAMASI KADAR ÇIKARMASI DA PRATİK
Avucunuzun içine bir ila iki pompa Hyper Real Fresh Canvas Makyaj Temizleme Yağından alın ve dudaklarınıza nazikçe masaj yaparak dağıtın, sonrasında ılık suyla durulayın ve kurulayın.

APAC Kıdemli Sanat Müdürü Anton Zimin (@zimin_anton), dünyanın dört bir yanındaki M.A.C Profesyonellerinin M.A.C Locked Kiss Ink ‘i “geleceğin ruju” olarak tanımladıklarını belirtiyor.

Kuzey Amerika M · A · C Kıdemli Sanatçısı Fatima Thomas ise (@fatimasees) ”Hepimizin dilediği dudak formülü bu.” diye belirtiyor ve devam ediyor: “M.A.C Locked Kiss Ink, lüks bir şekilde pürüzsüz ve doygun tonlarda saatlerce muhteşem bir şekilde dudaklarda kalan zengin pigmentasyona sahip bir uygulama sunuyor. Her yaş, cilt tonu ve güzellik profilini kapsayan bu yeni inovasyon içerisinde her ihtiyaca uygun bir renk seçeneği de bulunuyor.

M.A.C Locked Kiss Ink 24HR Lipcolour, tüm görkemiyle, profesyonel makyaj artistleri tarafından onaylanmış, nude ve kahve tonlarından çarpıcı kırmızılara kadar uzanan 31 farklı renk seçeneğinden oluşan bir seri ile geliyor!
Son derece tatlı ve sofistike pembe tonlarından, leylaklara, cazibeli kırmızılardan çarpıcı turunculara kadar uzanan geniş renk seçeneklerine sahip bu seri ile birbirinden büyüleyici dudak görünümü yaratmanız çok kolay olacak. Son olarak, kaçırılmaması gereken ve sınırlı sayıda üretilen Daredevil (cherry-brown), Yes (honey yellow), Sardonic (mid-toned purple) and Stoic (slate grey) renkleri makyaj çantanızda olması gereken ve asla kaçırmamanız gereken tonlar arasında yer alıyor.

Gündüzden geceye ve geceden sabaha, ekstra yenileme veya rötuş gerektirmeyen formülü mükemmel kalıcılık için tasarlanmıştır. M.A.C kıdemli eğitmeni Zimin “Bu inanılmaz, uzun süre dayanan formül bir devrim niteliğinde, hangi rengi uyguladığınıza bakmaksızın taze görünüm gün boyu devam eder – devrim niteliğinde tasarlanan özel aplikatör dudaklarınızın kıvrımlarını kusursuz bir şekilde sardığı için saniyeler içinde dudak şeklinizi kavrar ve dudaklarınızın şeklini alır. “diyor ve ekliyor: “İçeceğini özgürce yudumlayabilirsin ve gece boyunca rujunu yenilemeden dans edebilirsin! Çünkü YENİ Locked Kiss INK 24-HR gerçekten de bulaşma yapmaz, su geçirmez ve dayanıklılığı ile uyguladığınız saniyeden itibaren kalıcı ve büyüleyici bir görünüm sunar!”

Bize inanmıyor musunuz? O zaman istatistiklere göz atın:

• DENEYENLERİN %99’U DUDAKLARA UYGULAMANIN KOLAY OLDUĞUNU SÖYLÜYOR*
• DENEYENLERİN %98’İ DUDAKLARDA AĞIRLIK YAPMADIĞINI SÖYLÜYOR*
• DENEYENLERİN %96’SI DUDAKLARA EŞİT OLARAK UYGULANDIĞINI SÖYLÜYOR*
• DENEYENLERİN %92’Sİ DUDAKLARDA AĞIRLIK YAPMADIĞINI VE GÜN BOYUNCA PÜRÜZSÜZ, DAĞILMAMIŞ BİR GÖRÜNÜM SUNDUĞUNU SÖYLÜYOR*
* Bir haftalık ürün kullanımından sonra 143 panelist üzerinde tüketici testi uygulanmıştır.

Bugüne kadar ki yaşadığınız ruj deneyimlerini en üst seviyeye taşıyacağına söz veriyoruz.

#MACLockedKissInk @maccosmeticsturkiye

TAVSİYE EDİLEN SATIŞ FİYATI: 599 TL

TÜM M.A.C COSMETICS TURKİYE MAĞAZALARINDA VE ONLINE’DAN SATIN ALABİLİRSİNİZ

Benzer Gönderiler