Türkiye’de erkek giyimin başarılı markalarından Lufian, hem ayak sağlığına hem de tarzına önem veren erkekler için Arthur Erkek Sneaker’i tasarladı. Lufian, geniş renk yelpazesi ile eva ve kauçuk tabanı buluşturduğu Arthur Erkek Sneaker modeli ile her an her yerde konfor sağlıyor.

Lufian, tasarımının her ayrıntısında kaliteyi ve rahatlığı ön planda tutan Arthur Erkek Sneaker modeli ile konfor, dayanıklılık ve şıklığı bir arada sunuyor. Özel tabanı, nefes aldıran kumaşı ve hologramlı logo tasarımı ile fark yaratan Arthur Erkek Sneaker, hem günlük hayatta hem de özel günlerde mükemmel bir tercih olarak öne çıkıyor.
Rahatlığı ve tasarımı ile tüm stilleri tamamlıyor
Spor ve şıklığı birleştiren tasarımı ile tüm kombinlere rahatlıkla uyum sağlayabilen Arthur Erkek Sneaker; eva ve kauçuktan oluşan tabanı, nefes aldıran file kumaşı ile gün boyu rahatlık ve güvenli yürüyüş imkanı sunuyor. Yeşil, siyah, kırmızı, lacivert, kahverengi, gri, beyaz, mavi ve antrasit gibi çok geniş bir renk alternatifine sahip olan Arthur Erkek Sneaker, her zevk ve ihtiyaca yanıt veriyor. Uzun süren Ar-Ge çalışmaları ile hologramlı logo tasarımına da sahip olan ve kaliteden ödün vermek istemeyenler için mükemmel bir eşlikçi olan Arthur Erkek Sneaker, rahatlığı ve stil tamamlama şansını bir arada sunuyor.

Benzer Gönderiler