LC Waikiki, rengarenk, eğlenceli ve çocukların hayal dünyalarına hitap eden çok özel bir koleksiyon tasarladı. Masallı Pijamalar adını taşıyan koleksiyonda, pijamaların etek ucunda bulunan QR kodu okutarak ulaşılabilen masallar ile çocuklar hayal dolu bir dünyanın kapısından adım atıyor.

LC Waikiki, çocuklar için hazırladığı masal konsepti koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Masallı Pijamalar koleksiyonundaki her bir pijama, çocukların hayal gücüyle daha bir anlam kazanarak onlara yepyeni ve eğlenceli maceraların kapılarını aralıyor. Pijamaların üzerinde birbirinden sevimli çizimlerle başlayan masallar, etek ucundaki QR kodları okutulduğunda bambaşka bir dünyada devam ediyor. QR kod telefon veya tablete okutulduktan sonra lcwaikiki.com’a yönlendiriyor. E-ticaret sitesinde, koleksiyonun tasarımlarına ilham olan Moni ve Melsa’nın Uzay Macerası, Noni’nin İlk Okul Günü, Meyra’nın Rüyası ve Orman Koruyucusu Dinazor adını taşıyan masallar yer alıyor.

Harikalar Diyarını anımsatan Masallı Pijamalar Koleksiyonu renk ve desenleriyle de çocukların beğenisini topluyor. LC Waikiki’nin Masallı Pijamalar Koleksiyonu’nu seçili LC Waikiki mağazalarında ve www.lcwaikiki.com’da yerini aldı.

LC Waikiki hakkında
1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 34 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün, 57 ülkede 1200’e yakın mağazası ve 56 binden fazla çalışanıyla hizmet veriyor.
www.lcwaikiki.com

Benzer Gönderiler