Hayatı değiştiren formüller yaratan La Roche-Posay, 30 yılın büyük UV koruma devrimini yaparak güneş bakım kategorisinin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor. Dermatologların en çok tavsiye ettiği* cilt bakım markası La Roche-Posay, yeni Anthelios UVMUNE 400 serisinde bulunan Mexoryl 400 filtresi sayesinde ultra uzun UVA ışınlarına karşı cildi koruyor. Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ ve Nemlendirici Krem SPF50+, tüm cilt tipleri için görünmez ve ultra hafif dokusuyla mükemmel güneş koruması sağlıyor.

Güneşe maruz kalmak cilt için tehlikeli olabiliyor ve güneş yanığı, oksidatif stres, DNA hasarı, foto-yaşlanma, alerji, hiperpigmentasyon ve bazı durumlarda cilt kanserine yol açabiliyor. Bugüne kadar geliştirilen organik UV filtreleri 370 nm’ye kadar UVA dalga boylarına karşı koruma sağlayabiliyor ancak 380-400 nm aralığında yeterli etkiyi gösteremiyor. Ultra uzun UVA olarak adlandırılan ve cildimize ulaşan tüm UV ışınlarının %30’unu temsil eden zararlı ışınlar, cildin derinliklerine ulaşarak DNA’yı etkileyebiliyor.

Mexoryl 400: Uzun UVA boşluğunu dolduran devrim niteliğinde yeni bir filtre

Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ ve Nemlendirici Krem SPF50+, yeni ve özel bir filtreden güç alıyor: Mexoryl 400. 10 yıllık çığır açan araştırmaların ardından en uzun UV ışınlarına karşı koruma sağlayan tek UV filtresi Mexoryl 400, tüm cilt tipleri için nihai koruma sunuyor. Mexoryl 400 formülleri oksidatif stres, pigmentasyon, DNA lezyonları, foto kirliliği hasarı ve kırışıklıklar, cilt elastikiyeti kaybı ve lekeler gibi foto-yaşlanma belirtilerini hedefliyor. Mexoryl 400 filtresiyle güçlendirilen Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ ve Nemlendirici Krem SPF50+, 380 ile 400 nm aralığındaki, en uzun UVA aralığını kapatıyor, cildi biyolojik hasara karşı koruyarak ve kanıtlanmış cilt faydaları sağlayarak güneş bakımının sınırlarını zorluyor. Kuma, tere ve neme dayanıklı Anthelios UVMUNE 400, göz çevresine uygulanabiliyor.

Derin hücre hasarlarına karşı koruma

Göz yakmayan, beyaz iz bırakmayan Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ ve Nemlendirici Krem SPF50+’nin, özel UV filtresi Mexoryl 400 sayesinde cildi derin hücre hasarlarına karşı koruduğu klinik olarak kanıtlandı. Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ ve Nemlendirici Krem SPF50+, uzun UVA filtresi ile daha geniş güneş koruması sunarak DNA lezyonlarını önlüyor, böylece pigmentasyon, esneklik kaybı ve sarkma gibi erken foto-yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor.

Deniz yaşamına saygılı formüller

La Roche-Posay, yeni Anthelios UVMUNE 400’ün deniz hayatına saygılı formülleri ile yüksek güneş koruması sunma taahhüdüne bağlı kalıyor. La Roche-Posay, kanıtlanmış etkinliğinin ötesinde, yüz ve vücut formüllerini test ediyor. Farklı su canlıları ile yapılan testlerde, yeni UVMUNE 400 formüllerinin deniz yaşamı üzerinde olumsuz etkisinin olmadığı belirtildi.

(*) Ipsos tarafından Ocak 2021 – Mart 2021 tarihleri arasında CAWI ve CAPI yöntemleriyle gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonuçları esas alınmıştır.

Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ /50 ml Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 195,90 TL

Anthelios UVMUNE 400 Hydrating Cream SPF 50+ /50 ml Tavsiye edilen tüketici fiyatı:195,90 TL

L’Oréal Türkiye Hakkında

Dünyanın lider güzellik şirketi L’Oréal, 100 yıldır tüm dünyada kadın ve erkeklerin güzellik ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürünler sunuyor. ‘Herkes için Güzellik’ misyonunu sahiplenen şirket, dünyada 34, Türkiye’de ise 25 markası ile tüketicilere ulaşıyor. L’Oréal’in en önemli kaynağını, 89.300 çalışanı ve her zaman daha iyisini sunma tutkusu oluşturuyor. 1980’li yıllardan beri Türkiye’deki tüketicilerle ürünlerini buluşturan L’Oréal Türkiye, asırlık bilgi ve deneyimini ‘Tüketici Ürünleri’, ‘Lüks Ürünler’, ‘Profesyonel Ürünler’ ve ‘Aktif Kozmetik’ bölümleri ile tek çatı altında sunuyor. L’Oréal Türkiye tutku, yenilikçilik, girişimcilik, açık fikirlilik, mükemmellik arayışı ve sorumluluk bilincinden oluşan değerleri ve güçlü etik prensipler üzerine kurulu yapısıyla Türkiye’de de ‘Herkes İçin Güzellik’ misyonuyla çalışıyor.

Benzer Gönderiler