Kahve Dünyası’nın özgün ve vazgeçilmez lezzeti, yüzde 23 oranında Antep Fıstığı içeren, bitter ve sütlü çeşitleriyle de dikkat çeken Gofrik Eylül ayına özel dondurma olarak sevenleriyle buluşacak. Ay boyunca tüm Kahve Dünyası noktalarında dondurma severlere sunulacak olan Gofrikli Dondurma, yoğun Gofrik kremasının yanı sıra içeriğindeki bitter çikolata kaplı buğday patlağı ve yumuşak kremamsı dokusu ile de yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatacak. Aynı zamanda Kahve Dünyası’nın her aya özel olarak hazırladığı ayın dondurması konseptine ek olarak artık aynı ayın milkshake içeceği de misafirleriyle buluşmaya başlayacak. İlk kez Gofrikli Dondurma ile hazırlanacak olan yeni Gofrikli Milkshake ile eylül ayında hayata geçecek olan uygulama sayesinde Gofrik severler iki farklı lezzetin tadını çıkarabilecek.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası’nın, ‘Bu Gofret değil ki Gofrik’ sloganıyla misafirleriyle buluşturduğu Gofrik, artık dondurma lezzetiyle de sevenlerinin karşısına çıkacak. Kahve Dünyası’nın ayın dondurması konseptiyle eylül ayında dondurma severlere sunacağı Gofrikli Dondurma, içerdiği yoğun Gofrik kremasıyla fark yaratıyor. Yumuşak, ağızda dağılan kıvamı dondurmayı lezzette bir üst noktaya taşırken, içeriğindeki bitter çikolata kaplı buğday patlağı da damaklara keyif veriyor. Renklendirici ve aroma içermeyen Gofrikli Dondurma ve Gofrikli Milkshake, eylül ayında Kahve Dünyası mağazalarında ayın dondurması ve ayın milkshake’i olarak gofrik severleri bekliyor.

Kahve Dünyası Hakkında
Yarım asırdır kahve – kakao ticareti yapan ve 30 yılı aşkın çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere akaryakıt istasyonları ile1000’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 15 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan mağaza konsepti ile misafirlerine sunmaktadır. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.

Benzer Gönderiler