Serinin yeni bölümünde Türkçe Rap sahnesinin adından sıkça söz ettiren isimlerinden Anıl Piyancı, Barry “Khontkar” Allen prodüktörlüğünde 64 satırlık yepyeni bir parça kayda aldı. Samsung’un bugüne kadarki en güçlü ve akıllı kamerasına sahip Galaxy S22 Ultra ile gerçekleştirilen serinin çekimleri, müzik severleri yaratıcılık dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Galaxy S Pen ve Galaxy Tab S8 ile yeteneklerini konuşturdular!

Samsung Galaxy S22 Ultra ile çekilen kamera arkası görüntülerinde; ikilinin Galaxy S22 Ultra’nın dahili S Pen’i ve Galaxy Tab S8 ile üretkenliklerini performanslarına nasıl yansıttıkları görülüyor. Aynı zamanda izleyiciler, ikilinin ilham veren sahne arkası anlarına da tanık oluyor. S22 Ultra’nın Nightography özelliğiyle çekilen kamera arkası görüntülerinde ayrıca Anıl Piyancı’nın özel röportajı da yer alıyor.

Galaxy S22 serisi cihazların hepsinde bulunan Nightography özelliği, hem gece hem de gündüz, ön ve arka kameralarla canlı ve net videolar çekebilmeyi sağlıyor. Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en büyük piksel sensörü olan 2,4um piksel sensöre sahip Galaxy S22 Ultra, kamera lenslerinin daha fazla ışık ve veri yakalamasını sağlayarak videolardaki ışığı ve ayrıntıları en iyi seviyeye getirebiliyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra’nın ‘Nightography’ özelliği ile ön plana çıkan kamera arkası görüntüleri https://www.youtube.com/watch?v=e6SFt4S6jOk adresinden izlenebiliyor.

Benzer Gönderiler