Estée Lauder’in en çok satan, favori likit fondöteni Double Wear Stay-in-Place Fondöten, 24 saat kalıcılığı ve kusursuz, doğal mat bitişi ile dünya çapında seviliyor. Benzersiz hafifliği ile kusursuz orta-tam kapatıcılık sağlıyor ve rötuş gerektirmiyor. Bir kez uygulayın ve iki kez düşünmeyin. Double Wear, gününüz sizi nereye götürürse götürsün, kalıcılığını koruyor.

İlk olarak 1997’de piyasaya sürülen Double Wear Stay-in-Place, Estée Lauder’in, bugün dünya çapında 1 numaralı fondöteni olmaya devam ediyor.

CİLT RENGİ SANATI
Estée Lauder, renk geliştirmeye sanat ve bilimin bir kombinasyonu olarak yaklaşıyor. 10 yılı aşkın bir süredir Estée Lauder’in cilt tonu uzmanlığı, bugüne kadar 99 etnik kökenden 7.000’den fazla kişinin kapsamlı küresel araştırması sayesinde geliştirildi.

Bunun sonucu olarak, Double Wear’ın renk yelpazesi, dünya çapında etnik kökenler arasında cilt tonundaki kesin eşleşmeleri yansıtıyor ve gelişmeye devam ediyor. Sıcak, nötr ve soğuk alt tonlarda 36 tonu ile tüm dünyadan insanlar, Double Wear Stay-in-Place Fondötenin onlar için bir renk tonu olduğundan emin olabilir.

24 SAAT KALICILIK VE GERÇEK RENK FORMÜLÜ
Kesintisiz günler kesintisiz kalıcılık gerektirdiğinde, Double Wear tüm gün kusursuz olmak için durdurulamaz bir güven sağlar ve şunları içerir:

• Color True Mikro Pigmentler 24 saat boyunca rengin korunmasına yardımcı olur ve mat olmayan, pürüzsüz, eşit kapatıcılık sağlar.
• InvinciWear™ Teknolojisi üç farklı polimer içerir: esneklik sağlayan konfor polimeri, tere ve neme dayanıklılık için kilit polimer ve tene uyum sağlaması için pürüzsüzleştirici polimer içerir.
• MicroMineral Invisible Veil Teknolojisi, yağ emici kurutma küreleri ile parlamayı önlemek için yağı yakalar, kontrol eder ve hava alan, kaşmir mat bir görünüm sağlar.
Orta-tam kapatıcılık sağlayan Double Wear, hafif ve hava alan yapısı ile kusurları kapatarak, cilt tonunu eşitler, uzun süre kalıcıdır ve doğal mat bir görünüm sağlar.

FAYDALARI
24 saat kalıcıdır ve rengini korur.
Çizgi görünümü oluşturmaz.
Topaklanmaz, ince çizgilere ve gözeneklerin içine yerleşmez.
Suya, tere ve neme dayanıklıdır.
Bulaşma yapmaz.
Tüm gün parlama ve yağı kontrol eder.
Akne oluşumuna yol açmaz.
Sentetik koku içermez.
SPF 10 içerir.

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Fondöten dermatologlar ve göz doktorları tarafından test edilmiştir.

Double Wear Stay-in-Place Fondöten tavsiye edilen satış fiyatı: 790 TL

Benzer Gönderiler