Amazon.com.tr “Bahar Fırsatları” kampanyasında elektronik, ofis, spor, ev yaşamı gibi kategorilerin yanı sıra giyim kategorisinde de cazip indirimler sunmaya devam ediyor.

İstanbul, 07.04.2023 – Amazon.com.tr’nin 10 Nisan’a kadar devam edecek “Bahar Fırsatları” kampanyasında sunulan fırsatlardan faydalanmanız için sadece üç gün kaldı. Bu kampanyada sadece ev elektronik, ofis, ev yaşamı ürünleri, spor, kişisel bakım gibi kategorilerdeki ürünler için değil aynı zamanda en moda markaların giyim ürünlerinde de oldukça cazip indirimler sunuluyor.

Amazon.com.tr, “Bahar Fırsatları” kampanyası boyunca müşterilerine, aralarında Camper, Under Armour, Puma gibi markaların bulunduğu binlerce giyim ürününde kaçırılmayacak avantajların yanı sıra günlük ve saatlik özel tekliflerle de indirimler sunmaya devam ediyor.

Amazon Prime üyeleri ise her zaman olduğu gibi “Bahar Fırsatları” döneminde de ücretsiz teslimat avantajından faydalanabilecek. Ayda sadece 7,90 TL’ye minimum sepet tutarı olmaksızın aynı gün, ertesi gün, iki günde teslimat ve randevulu teslimat seçenekleriyle ücretsiz ve hızlı teslimat seçenekleri sunan Amazon Prime’a hemen üye olmak ve üyelik ayrıcalıklarını 30 gün ücretsiz denemek için Amazon.com.tr/prime adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bahar Fırsatları kampanyası boyunca binlerce üründe sunulacak tüm indirimlere Amazon.com.tr/baharfirsatlari web sayfası ve Amazon mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Gönderiler