Kepek problemi stres, mevsim geçişler, hormonal değişiklikler ve yanlış ürün kullanımı gibi birçok sebepten dolayı olabilir. Ve kepek, bazen basit bir problem gibi görünse de kişinin öz güvenini ve buna bağlı günlük yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir. Saç derisinde meydana gelen kepek, inatçı ve şiddetli biçimde tekrarladığında kaşıntı hissiyle devam eden bir saç derisi rahatsızlığına sebep olur.
Günlük hayatı değiştiren bakım önerilerini 90 yıllık tıbbi uzmanlığıyla sunan ve Ducray tarafından geliştirilen Kelual DS Şampuan, tekrarlayan şiddetli kepek ve buna bağlı kaşıntı hissini azaltarak kişinin yaşam kalitesini artırmayı destekliyor.
Kelual DS Şampuan, içerdiği aktif bileşenler sayesinde, ilk kullanımdan itibaren saç derisinde hızlı ve uzun süreli bir rahatlamaya destek sağladığı gibi, kepek problemlerinin azaltılmasında etkili çözümler sunuyor. İki haftalık bir kullanım sonrasında kepek görünümünde %89, kaşıntı hissinin yatışmasında %80 ve aynı zamanda tekrarlayan kepek oluşumunun sınırlandırılmasında da uzun süreli bir etki sunmaya yardımcı oluyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı:
Ducray Kelual DS Şampuan 100 ml: 559 TL

Benzer Gönderiler