Dr. Oetker, Çilekli ve Bitter Çikolatalı Bardakta Puding çeşitleri, Orman Meyveli ve Bitter Çikolatalı Milkshake’ler ve Pancake olmak üzere toplam 5 üründen oluşan Yüksek Proteinli Serisi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Seride yer alan tüm ürünler yüksek protein ve düşük şeker içerdiği gibi, bardakta puding çeşitleri kolajen, pancake ise tam buğday unu içeriyor. Dr. Oetker bu sayede tüketicilerinin tatlı kaçamağı yaparken bilinçli beslenmeye dayalı yaşam tarzlarını da destekliyor.

Yüksek Proteinli Çilekli ve Bitter Çikolatalı Bardakta Puding çeşitleri;
1 porsiyonda günlük alınması gereken değerin 20%-24%’ü olan 10-12 g protein ve ayrıca 5 g kolajen içeriyor. Sadece 150 ml soğuk süt ile karıştırılarak 1 dakikada pratik bir şekilde hazırlanıyorlar.

Yüksek Proteinli Orman Meyveli ve Bitter Çikolatalı Milkshake çeşitleri ise 1 porsiyonda günlük alınması gereken değerin 22%’si olan 11 g protein içeriyor. Sadece 200 ml soğuk süt eklenip çalkalanarak 1 dakikada pratik bir şekilde hazırlanıyorlar.

Yüksek Proteinli Pancake; içeriğinde yer alan tam buğday unu ile beraber 1 poşetinde günlük alınması gereken protein değerinin 60%’ı olan 30 g protein içeriyor. Sadece 5 dakikada, 150 ml süt ve1 yumurta eklenerek 10 adet pancake hazırlanıyor.

Dr. Oetker Yüksek Proteinli Ürün Serisi’ni satış noktalarından satın alabileceğiniz gibi dilerseniz Dr. Oetker Sanal Mağaza aracılığıyla da sipariş verebilirsiniz.

Dr. Oetker ürünleri ve tarifleri hakkında bilgi almak veya hazırlama / pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 850 222 98 04 no’lu Danışma Hattı’nı arayabilir ya da www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.

Benzer Gönderiler