Disney’in 100’üncü yılı şerefine hazırlanan yeni LC Waikiki Disney Koleksiyonu, Disney evrenindeki ikonik karakterleri bir araya getiriyor. İçindeki çocuğu yaşatan kadınlar için tasarlanan koleksiyon, arkadaşlığın gücünden ilham alıyor. LC Waikiki, Disney’in sihirli arkadaşlık evrenini yansıtan seri ile Disney hayranlarına saklamaya değer, özel bir 100. yıl koleksiyonu sunuyor.

LC Waikiki, Disney Wonder of Friendship – Arkadaşlığın Sihri koleksiyonu ile Disney evreninin büyüleyici dünyasını tişörtlerine taşıdı. Bir asırdır bize yanımızda arkadaşlarımız varsa hiçbir şeyin imkânsız olmadığını gösteren Disney’in 100. yılını kutlamak üzere hazırlanan seriye 11 parçalık bir koleksiyon ile dahil olan LC Waikiki, ikonik Disney karakterlerini yetişkin kadınlar için tasarlanan tişörtlerde bir araya getirdi.

Ayrılmaz dostlara odaklanan LC Waikiki koleksiyonunda, Stitch ve Mickey ya da Simba ile Pamuk Prenses gibi Disney evreninin birbirinden bağımsız ikonik karakterleri, arkadaşlığın gücünü göstermek üzere yan yana geliyor. LC Waikiki’nin Disney Wonder of Friendship-Arkadaşlığın Sihri koleksiyonu, geçmişte olduğu gibi bugün de masalsı arkadaşlık ruhunu içinde taşıyan tüm kadınlara, saklamaya ve dostlarına hediye etmeye değer, özel bir koleksiyon sunuyor.

Disney’in 100’üncü yılında içinizi ısıtacak bir arkadaşlık deneyimi yaşamak için LC Waikiki mağazalarını ziyaret edebilir ya da yeni koleksiyonu buradan inceleyebilirsiniz.

Benzer Gönderiler