Bir parçayı eşsiz kılan onu diğerlerinden ayıran detaylarıdır. DESA, 51 yıllık deneyimiyle marka geçmişini ve çağdaş geleceğini taşıyan benzersiz monogram tasarımlarıyla ürünlerine aidiyet katıyor. Bu sezon modern bir yaklaşım ile tasarlanan monogram desenli DESA ürünleriyle fark yaratmaya hazır olun!

Bir marka kimliği yaratmak uzun ve emek isteyen bir süreç, oluşturulan kimliği yansıtan ürünler tasarlayıp sunmak ise büyük bir meziyet. Bu noktada monogram tasarımlar, markanın kişisel tarzını yansıtmada büyük önem taşıyor. DESA, 51 yıla dayanan marka geçmişini ve çağdaş geleceğini ifade eden benzersiz monogram tasarımlarıyla ürünlerine aidiyet katıyor.
Zarif bir dizayn ile D harfinin içine yerleştirilen DESA yazılı monogram dokunun deri ile birleşimi ürünlere ikonik bir duruş katıyor. DESA, yeni üç boyutlu görünüme sahip modern tasarımlı monogramlar ile klasik kalıplara sahip çanta ve ayakkabı modellerine zamansız ve modern bir dokunuş getiriyor.
El ve omuz çantalarından telefon çantalarına; sneakerlardan babet, sandalet, makyaj çantası ve kalemliklere kadar birçok üründen oluşan geniş ve çarpıcı monogram koleksiyonu, bu sezon DESA mağazalarına farklı bir hava katıyor. Siyah, kırmızı, bej ve mavi tonlarının hâkim olduğu koleksiyon, cesur yaklaşımıyla tarzınızın en çarpıcı detayı olmayı hak ediyor.

Benzer Gönderiler