Global moda markası DeFacto, ‘I Love Me’ kampanyasının yeni reklam filmini yayınladı. Marka yüzü Afra Saraçoğlu’nun başrolde olduğu reklam filminde, şehrin sıkıntılı ve stresli anlarına rağmen kişinin kendi mutluluğunu önemsemesi gerektiği mesajı verildi.

Her yaşa ve her tarza uygun tasarımlarıyla modaya yön veren DeFacto, marka yüzü Afra Saraçoğlu’nun yer aldığı ‘I Love Me’ kampanyasının yeni reklam filmini yayınladı. ‘Önce kendini sevmelisin’ mottosuna odaklanılan reklam filminde, kişinin kendi mutluluğunun her daim öncelik taşıdığına vurgu yapıldı. Her durumda kendini sevmenin ve iyi hissetmenin merkeze alındığı reklam filminde Afra Saraçoğlu, DeFacto’nun Şehre Dönüş koleksiyonundaki trend ürünleriyle kamera karşısına geçti. Yeni sezon ürünler ile sonbahar havasının yansıtıldığı filmde, şehre dönüşte yaşanılan klasik bir gün DeFacto ‘I Love Me’ tarzıyla anlatıldı.

DEPO Film tarafından Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen reklam filmi çekimleri 1 günde tamamlandı. TV, dijital ve sosyal medya kullanımlarıyla moda tutkunlarına ulaşmayı amaçlayan ‘I Love Me’ kampanyasının yeni reklam filminin yönetmenliğini Gönenç Uyanık üstlendi.

Benzer Gönderiler