Dünyaca ünlü kozmetik markası Clinique, yeni ve çarpıcı bir ürünle göz makyajında devrim yaratmaya hazırlanıyor. Clinique’in yeni High Impact High-Fi™ Yoğun Hacim Veren Maskarası sayesinde bakışlar artık çok daha etkileyici.
High Impact High-Fi™ Maskara, anında yüzde 230 daha hacimli kirpikler kazandırıyor. Boyutlu mini fiberler içeren hafif jel formülü sayesinde kirpikleri belirginleştirirken daha hacimli bir görünüm sunuyor. High Impact High-Fi™ Maskaranın sahip olduğu ultra yoğun pigmentlerse tek bir uygulamada dahi bakışları keskinleştirmeye yetiyor.
Cesaretin sırrı yenilikçi kıl fırçası
High Impact High-Fi™ Maskaranın bakışlara kazandırdığı bu cesaretin arkasında kirpikleri tek tek kavrayan yenilikçi fırçası da yer alıyor. Clinique’nin geliştirdiği belirginleştirici kıl fırçası, içerdiği besleyici yağlar (Hindistan cevizi, argan ve moringa gibi) sayesinde de kirpiklerin daha güçlü ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor ve kirpiklerde daha yumuşak bir his bırakıyor. Oftalmolojik olarak da test edilen formül, hassas gözler ve kontakt lens kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.
Tüm kirpik tipleri için uygun olan High Impact High-Fi™ Yoğun Hacim Veren Maskara, 12 saat kalıcılık sunuyor. High Impact High-Fi™ maskara, aynı zamanda dökülme yapmıyor, bulaşmıyor, terlemeye ve neme karşı dirençli bir yapıya sahip. Buna karşın makyaj temizleyiciyle kolayca çıkarılabiliyor.
Kullananların yüzde 98’i yoğun ve etkileyici bakışları doğruluyor
High Impact High-Fi™ Maskarayla elde edilen yüksek performanslı sonuçlar klinik testler ve tüketici deneyimleriyle de kanıtlandı.
Kullanıcıların yüzde 96’sı tek bir uygulamada dahi belirgin bir fark gözlemlerken yüzde 98’i kirpiklerinde daha yoğun ve etkileyici bir görünüm olduğunu belirtiyor. Öte yandan tüketicilerin yüzde 94’ü kirpiklerinin daha sağlıklı göründüğünü söylerken yüzde 95’i kirpiklerini gün boyu rahat hissettiğini ifade ediyor.
Clinique’in bu yenilikçi ürünü, makyaj rutininizi bir üst seviyeye taşıyacak ve ses getiren cesur bakışlarınızla herkesi büyüleyeceksiniz.

*Klinik test 31 katılımcı ile gerçekleştirilmiştir **Tüketici testi 1 hafta boyunca ürünü kullanan 166 katılımcı ile gerçekleştirilmiştir.

Benzer Gönderiler