Mevsim geçişlerinde hızla değişen hava sıcaklıklarıyla birlikte cilt kuruyup hassaslaşıyor. Bu durumun önüne geçmek ise Bio-Oil ile mümkün oluyor.

Vücudumuzu ve yüzümüzü ihtiyaç duyduğu neme kavuşturmak her mevsim önemli olsa da soğuk havaların gelmesiyle bu durum daha çok ön plana çıkıyor. Değişen hava koşullarına adapte olmaya çalışan vücudumuz, Bio-Oil ile kuruluktan dökülen bir cilt yerine yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşuyor.

Yaz sonunda en çok şikayet edilen durumlardan biri de kuşkusuz leke oluşumudur. Ciltte oluşan kuruluğu ve leke görünümünü azaltan Bio-Oil, hafif yapısıyla cilt tarafından hızlıca emiliyor ve böylece yağlı hissi birakmıyor. Papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağlarının yanı sıra içeriğinde barındırdığı A ve E vitamini ve özel bir etken madde olan PurCellin Oil™ ile cildinizi parlak bir görünüme kavuşturuyor.

Günde iki kez kullanılması önerilen Bio-Oil, yüzde kullanımının haricinde karın, gögüs, bel, kalça, bacak gibi vücut bölgelerine rahatlıkla uygulanabiliyor.

Siz de soğuk sonbahar günlerini karşılarken cildinizin nem dengesini Bio-Oil ile koruyun ve pürüzsüz görünümüzün tadını çıkarın.

Benzer Gönderiler