Amazon.com.tr’nin elektronikten ofis ürünlerine, modadan ev yaşam ürünlerine kadar birçok farklı kategoride indirimler sunduğu “Bahar Fırsatları” kampanyası kapsamında bebek ve oyuncak ürünleri de uygun fiyatlarla sunuluyor.

İstanbul, 04.04.2023 – Amazon.com.tr’nin 10 Nisan’a kadar devam edecek “Bahar Fırsatları” kampanyası sadece moda, ev yaşam ürünleri, spor, kişisel bakım gibi kategorileri değil en popüler markaların bebek ve oyuncak ürünlerini de kapsıyor.

Amazon.com.tr, “Bahar Fırsatları” kampanyası boyunca müşterilerine, aralarında Lego, Barbie, Disney, Fisher Price, Hot Wheels, Chicco, Prima, Comfymax, Marvel, Zuppers, Babyes, Adel gibi markaların bulunduğu binlerce bebek ve oyuncak ürününde kaçırılmayacak avantajların yanı sıra günlük ve saatlik özel tekliflerle de indirimler sunmaya devam ediyor.

Bebek ürünleri ve oyuncaklarda öne çıkan indirimler:

Play-Doh Care’n Carry Bet Oyun Hamur Seti
My Little Pony Müzikli ve Işıklı Mane Melody Oyun Seti
Lego Duplo Classic Yapım Parçası Kutusu
Philips Bebek Ürünleri
Bebek Arabaları, Taşıma Ürünleri ve Aksesuarları
Vauva Bounce Oyuncaklı Anakucağı

Amazon Prime üyeleri ise her zaman olduğu gibi “Bahar Fırsatları” döneminde de ücretsiz teslimat avantajından faydalanabilecek. Ayda sadece 7,90 TL’ye minimum sepet tutarı olmaksızın aynı gün, ertesi gün, iki günde teslimat ve randevulu teslimat seçenekleriyle ücretsiz ve hızlı teslimat seçenekleri sunan Amazon Prime’a hemen üye olmak ve üyelik ayrıcalıklarını 30 gün ücretsiz denemek için Amazon.com.tr/prime adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bahar Fırsatları kampanyası boyunca binlerce üründe sunulacak tüm indirimlere Amazon.com.tr/baharfirsatlari web sayfası ve Amazon mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Gönderiler