b-good care; anne adayları, anneler, bebekler, çocuklar ve yetişkinler için bakım ihtiyaçlarına özel geliştirilen geniş ürün yelpazesini yaz aylarında da sunmaya devam ediyor. Yaz bakımını, 3 aşamalı bir deneyimle mükemmelleştiren b-good care, cildi güneşe karşı b-sunTM serisi ile koruyor, Arnica Montana Jel’in yarattığı ferahlık hissiyle rahatlatıyor ve Onarıcı Bakım Kremi ile nemlendirerek güneşin yıpratıcı etkilerine karşı tam koruma sağlıyor.

b-sunTM
Güçlü antioksidan etkiye sahip kara mürver ekstresi içeren ve patentli enkapsülasyon teknolojisiyle geliştirilen ürünler, hızlı¬¬ ve derinlemesine etki gösterir. Tüm ailenin ihtiyaçlarına özel geliştirilen, dermatolojik olarak test edilmiş b-sunTM serisi; çocuklar ve yetişkinler için ayrı formüllerle hazırlanmıştır, ince yapılı ve kremsi dokusu ile rahatça kullanılır. Bebek, çocuk ve yetişkinler için geniş spektrumlu, organik ve mineral filtreli b-sunTM yüz ve vücut güneş koruyucuları UVA ve UVB ışınlarının ciltte yarattığı hasara karşı maksimum koruma sağlar.

Doğanın İyileştirici Gücü: Arnica Montana Jel
Sarı renkli, doğanın mucizesi arnica montana çiçeğinden ismini alan vegan formüllü Arnica Montana Jel, cildi iyileştirme özelliğinin yanı sıra nemlendirici ve yatıştırıcı bir bakım deneyimi sağlar. İçeriğindeki aloe vera ekstresiyle, yazın yıpratıcı etkilerine karşı cildi rahatlatmaya yardımcı olurken ferahlık hissi sağlar. Yetişkinler, çocuklar ve bebeklerde tüm vücut ve yüz için istenilen sıklıkta ve güvenle uygulanabilir. Etkin içeriğe sahip jel formülüyle kolayca sürülür ve cilt tarafından emilir. Ürün buzdolabında muhafaza edildiğinde oluşan soğuk etki, ferahlık hissinin artmasına yardımcı olur.

Kuru ve Hassas Ciltlerin Favorisi: Onarıcı Bakım Kremi
b-good care Onarıcı Bakım Kremi, yaz aylarında kuru ve hassas ciltlere özel derinlemesine nemlendirici, besleyici ve koruyucu bir bakım deneyimi sunar. Yüzde yüz vegan ve doğal içeriğiyle cildi onarmaya destek olur. İçeriğindeki Centella Asiatica ekstresi ve hyaluronik asit ile su tutma kapasitesini artırarak cilde ihtiyacı olduğu nemi sağlar. Doğal kakao, havuç, tatlı badem ve shea yağları sayesinde derinlemesine besler, yumuşatır ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Formülündeki hyaluronik asit, cildin nem tutma kapasitesini arttırmaya destek olurken, papatya çiçeğinden elde edilen bisabolol bileşeniyle sakinleştirir. Gece ve gündüz bakımlarına dahil edilebilen Onarıcı Bakım Kremi, Arnica Montana Jel ile birlikte kullanıldığında güneş yanıklarının oluşturduğu kızarıklıklara karşı anında etkili bir rahatlama sağlar.

Benzer Gönderiler