Aveda’nın sakinleştirici Shampure aromasına sahip olan vegan, sınırlı sayıda üretilen hand relief rahatlatıcı ve nemlendirici el kremi ile umut ellerimizde. Meme Kanseri Farkındalık Ayı boyunca Aveda, Sınırlı Sayıdaki Hand Relief ™ ürününün her satın alımında satış fiyatının yaklaşık %60’ını Meme Kanseri Araştırma Vakfı ® ‘na (BCRF) bağışlayacaktır.

Aveda’nın amacı, bu sınırlı sayıdaki ürünün satışı ve bağış toplama çabalarıyla meme kanseri araştırmalarını desteklemek için dünya çapında 350.000 dolar toplamayı hedeflemektedir. 2001’den bu yana, Aveda topluluğu ve misafirleri, meme kanseri kampanyasına özel sınırlı sayıdaki ürünlerinin satışı ile; meme kanseri riskini etkileyebilecek çevresel ve yaşam tarzı faktörlerine odaklanan bağışlar yoluyla BCRF’YE 7 milyon doların üzerinde bağışta bulundu. Aveda her zaman hayvan testlerine karşı çıktığı için, Aveda’dan gelen bağışlar hayvanları içeren araştırmaları asla desteklemeyecektir.

ÇEVRE STANDARTLARI
Bu portatif, 100 ml’lik sınırlı sayıda üretilen hand relief rahatlatıcı ve nemlendirici el kremi vegandır ve %95’i doğal içeriklidir. Nemlendirilmiş, yumuşak eller için cildi beslemeye yardımcı olan andiroba yağı ve diğer bitki nemlendiricileri ile elde edilir. 25 saf çiçek ve bitki esansı ile Aveda’nın imzalı shampure aromasına sahiptir ve %41’e varan biyoplastik ile %59 tüketici sonrası HDPE tüp içinde paketlenmiştir. Bu sınırlı sayıda üretilen Hand Relief ™ Nemlendirici Krem, Aveda’nın birincil tesisinde% 100 yenilenebilir enerji kullanılarak üretilmiştir.

ESTÉE LAUDER ŞİRKETLERİNİN MEME KANSERİ KAMPANYASI HAKKINDA
Estée Lauder Companies’in Meme Kanseri Kampanyası, meme kanserinden arınmış bir dünya yaratma misyonunda küresel olarak insanları bir araya getiriyor ve ilham veriyor. 1992 Yılında Evelyn H. Lauder tarafından ikonik Pembe Kurdele’nin lansmanı ile kurulan Meme Kanseri Kampanyası, Estée Lauder Şirketlerinin en büyük kurumsal sosyal etki programıdır. Kampanya, tüketicilerin, çalışanların ve ortakların özverili çabalarıyla dünya çapında 60’tan fazla kuruluşu desteklemektedir. Meme Kanseri Kampanyası, Meme Kanseri Araştırma Vakfı® (BCRF) aracılığıyla 80 milyon dolardan fazla 321 tıbbi araştırma hibesiyle hayat kurtaran küresel araştırma, eğitim ve sağlık hizmetleri için 99 milyon dolardan fazla para topladı. Meme Kanseri Kampanyası hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: ELCompanies.com/BreastCancerCampaign.

MEME KANSERİ ARAŞTIRMA VAKFI
Meme Kanseri Araştırma Vakfı® (BCRF), dünyanın en umut verici araştırmalarını ilerleterek meme kanserini önlemeye ve iyileştirmeye kendini adamıştır. 1993 Yılında Evelyn H. Lauder tarafından kurulan Meme Kanseri Araştırma Vakfı, dünyanın en büyük özel meme kanseri araştırma fonudur. BCRF, önleme araştırmasından metastaza kadar bilimdeki en iyi zihinlere yatırım yapar ve disiplinler arası işbirliğini teşvik eder. Yaklaşımları tüm alanı hızlandırıyor ve bizi acilen ihtiyacımız olan cevaplara yaklaştırıyor. Daha fazla bilgi için BCRF.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

AVEDA HAKKINDA
1978 yılında MN, Minneapolis’te kurulan Aveda, güzellik uzmanları ve tüketiciler için bitki bazlı saç, cilt ve vücut ürünleri yaratır. Aveda, modern teknolojinin prensiplerini ve Hindistan’ın eski şifa sanatı olan Ayurveda’yı birleştirerek dünyaya karşı saygılı, saf çiçek ve bitki özleriyle yapılmış performans odaklı saç, cilt ve vücut ürünleri geliştirerek ve bütünsel güzellik için kapsamlı bir ritüel bakım menüsü oluşturarak botanik dünyasında yenilikler yapıyor.

Yıllar boyunca, Aveda güzellikte çevresel sorumluluk konusunda yeni ölçütlere öncülük etmiştir. 1989’da Ceres İlkeleri’ni imzalayan ilk şirket olmuştur. İklim değişikliği, su kıtlığı ve diğer sürdürülebilirlik zorlukları konusunda iş liderliğini harekete geçiren kar amacı gütmeyen bir kuruluş olmuştur ve ana tesisinde yüzde 100 rüzgar enerjisi ile üretim yapan ilk güzellik şirketi olmuştur. Aveda aynı zamanda sürdürülebilir ürünler, paketleme ve üretime olan bağlılığı nedeniyle Cradle to Cradle’dan sürdürülebilirlik onayını alan ilk güzellik şirketidir. 2013 yılında Aveda, çevre liderliğindeki öncü rolü nedeniyle Cradle to Cradle’dan ilk Miras Liderleri Ödülü ile onurlandırıldı. Aveda 2017 yılında Ecovia Intelligence tarafından ambalajlama, vegan formülleri ve sürdürülebilir malzemelerdeki liderliği nedeniyle düzenlenen Sürdürülebilir Güzellik Ödülleri sırasında Sürdürülebilirlik Liderliği Ödülü’ne layık görüldü. 1999’dan beri, Aveda’nın her nisan ayında düzenlenen yıllık Dünya Ayı kampanyası, dünyadaki çevresel projeleri desteklemek için yaklaşık 65 milyon dolar topladı.

Aveda, dünya çapında salon ve spa profesyonelleri tarafından güvenilen bir markadır. Aveda ürünleri Aveda Deneyim Merkezlerinde, 40’tan fazla ülkede, www.aveda.com’da ve 9.000’den fazla profesyonel kuaför ve spada mevcuttur.

Benzer Gönderiler