Anneler Günü’ne sayılı günler kalmışken hala aradığınız hediyeyi bulamadıysanız üzülmeyin. Amazon.com.tr’nin 13 Mayıs’a kadar devam eden Anneler Günü Kampanyasında geniş hediye seçenekleri kaçırılmayacak fırsatlarla sizleri bekliyor.

12.05.2023, İstanbul – Bu yıl 14 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü’ne sayılı günler kaldı. Bu özel günde annenizi veya hayatınızdaki özel anneyi mutlu etmek için hala aradığınız hediyeyi bulamadıysanız henüz kaç kalmadınız. Amazon.com.tr’nin 13 Mayıs’a kadar geçerli Anneler Günü kampanyasında her zevke uygun hediye alternatifleri sizleri bekliyor.

Kampanya kapsamında L’oreal, Electrolux, Philips, Bose, Karaca, Zwilling gibi önde gelen markalara ait giyimden kişisel bakıma güzellikten ev ve mutfak ürünlerine kadar annelerin her zevkine veya ihtiyacına uygun ürünler, indirimlerle Amazon.com.tr müşterilerine sunuluyor. İşte sizin için derlediğimiz hediye alternatiflerinden birkaçı:

Sweatshirtler
Bluz ve Gömlekler
Çantalar
Nivea Ürünleri
L’oreal Ürünleri
Electrolux Ürünleri
Philips Ürünleri
Bose Ürünleri
Karaca Ürünleri
Zwilling Ürünleri
Logitech Ürünleri
Madame Coco Ev Ürünleri

Aynı zamanda Amazon Türkiye, Anneler Günü kampanyası kapsamında tüm anneler gülümsesin diye depremden etkilenen aileler için Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) destek sağlıyor.

Benzer Gönderiler