Amazon Türkiye, “Bebek Ürünleri Haftası” kapsamında müşterilerine bebeklerinin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılayabilmeleri için 11 kategoride bir hafta sürecek indirimler sunuyor.

İstanbul, 23.05.2022 – Amazon.com.tr’nin 22 – 29 Mayıs arasında devam edecek “Bebek Ürünleri Haftası” kampanyası başladı. Bir hafta sürecek kampanya boyunca müşteriler Chicco, Philips Avent, Lansinoh, BeSafe, Prima, Sleepy, Molfix, Benetton, Koton, DeFacto gibi markaların pek çok ürününde geçerli, kitap, bebek, sağlık & kişisel bakım, ev, oyuncak, ofis ürünleri, giyim, ayakkabı, güzellik ve gıda & içecek kategorilerinde yapılacak indirimler ile bebeklerinin ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılama imkanını buluyor.

Amazon Türkiye müşterileri alışverişlerinde uygun fiyatlar ve güvenilir teslimat seçeneklerinden faydalanırken, Amazon Prime üyeleri her zaman olduğu gibi bu kampanya döneminde de kargo ücreti ödemeyecek. Prime üyeleri kampanyadaki fırsatlara ek olarak minimum satın alma tutarı olmaksızın aynı gün, ertesi gün ve iki günde teslimat seçenekleriyle ücretsiz ve hızlı teslimat avantajından da faydalanabilecek.

Kampanyaya bu adresten ve Amazon mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Gönderiler