2023 İlkbahar/Yaz sezonunda ilhamını “beraberlik anları”ndan alan ECCO COZMO koleksiyonu, COZMO SLIDE ile genişliyor. 2024 İlkbahar/Yaz sezonu için planlanan ve ön tanıtım için sınırlı sayıda üretilecek olan seri, Temmuz ayının ortasına kadar satışta kalacak.
Bir ECCO klasiği olan COZMO sandalet ailesi genişliyor. Tüketiciyle 2024 İlkbahar/Yaz sezonunda buluşması planlanan ailenin yeni üyesi COZMO SLIDE, mini bir ön gösterim için raflardaki yerini alıyor. Sınırlı sayıda üretilen sandaletler, yenilikçi tek bileşenli köpük silueti içinde tüm gün konfor vadederken, tasarımda İskandinav stilinin sade bir yansımasına sahip.
EVA köpüğünden yapılan COZMO SLIDE serisi, nefes aldıran delikli yapısı ile ister sahilde ister denizde ister tüm gün boyunca yazın konforlu geçmesine olanak sağlıyor. Herhangi bir gündelik kıyafetle rahatlıkla kombinlenebilen COZMO SLIDE, ECCO’nun ELU POT çanta koleksiyonu ile de son derece uyumlu bir ikili oluyor.
Modern, minimalist ve estetik bir görünüme sahip olan COZMO SLIDE, 16 Mayıs itibariyle ECCO severlerin beğenisine sunuluyor.

Benzer Gönderiler